Smlouvy

V této sekci naleznete široký výběr smluv ke stažení. Připravili jsme pro vás dokumenty, které účinně chrání vaše podnikatelské zájmy proti špatnému chování dlužníků. Doporučujeme, abyste si prostudovali hlavně výhody rozhodčích doložek, jenž považujeme za jedny z nejúčinnějších.

Všechny smlouvy jsou zpracovány v návaznosti na rekodifikaci českého soukromého práva, ke které došlo s účinností od 1. 1. 2014 přijetím nového občanského zákoníku, tj. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, a zákona č. 90/2012 Sb., zákon o obchodních korporacích. Vzory smluv jsou s ohledem na cenu za jejich poskytnutí zpracovány pochopitelně v „minimalistické“ podobě a lze je využít tam, kde se jedná o právní vztah velice jednoduchý, bez nutnosti hlubší a detailnější smluvní úpravy.

Naši právníci jsou připraveni zhotovit jakýkoliv návrh smlouvy.

Vzory smluv naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o zpracování hlubší a detailnější smluvní úpravy Vašeho smluvního vztahu, nebo o revizi již uzavřené smlouvy, kontaktuje nás, rádi Vám poradíme. Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Veronika Kubičková

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Veronika Kubičková

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz