Proč si vybrat právní služby LISSE LEGAL

Naši právníci se neustále vzdělávají, aby Vám poskytli tu nejlepší službu

Všichni naši právníci se sami neustále vzdělávají. Advokátní zkoušky, odborné semináře a konference, které navštěvují a kde často sami přednáší, jsou tou nejlepší praxí, s jakou lze poskytovat nejkvalitnější služby. Členové naši advokátní kanceláře působí jako aktivně ve správní radě Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde též vyučují v rámci profesních vzdělávacích programů MBA, LL.M. a dalších, a dále jen na European Business School SE. Jsou profesionály ve svém obou a pomohou i Vám.   

 

 

Flexibilní ceny služeb

Odměny za poskytování našich služeb se odvíjí vždy od povahy Vašeho případu a mohou být vypočteny různými způsoby. Neúčtujeme jen dle advokátního tarifu či po jednotlivých hodinách. Při komunikace s klientem týkající se naší odměny za poskytnutí právní služby vždy upřednostňujeme dohodu s důrazem na specifika poskytované právní služby tak, aby spokojenost byla v první řadě na straně klienta, při zachování spokojenosti a ohodnocením na naší straně podle principu „u vědomí vzájemné výhodnosti“.     

 

Moderní knihovna a zdroje potřebné pro řešení Vašich kauz

Pro naši práci využíváme systém ASPI, který garantuje našim právníkům aktuální znění zákonů, vyhlášek, a jiných právních předpisů, potřebnou právní literaturu a judikaturu. Díky tomu jsme schopni velmi rychle zajistit všechny klíčové informace pro řešení Vašeho případu. Ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. využíváme rozsáhlou právní knihovnu, která obsahuje přes 350 právních titulů, zejména komentářů nejdůležitějších zákonů, učebnic a také několik titulů nejdůležitější časopisecké literatury. 

 

Důstojné sídlo v Praze

Naše kanceláře se nachází na Praze 7, skvěle situované lokalitě blízko metra Nádraží Holešovice a vlakového nádraží Holešovice, s výbornou dopravní dostupností a možností parkování přímo před budovou, kde sídlíme. Jednací místnosti LISSE  LEGAL  lze po dohodě využít i jako reprezentativní místo pro jednání s Vašimi obchodními partnery. 

 

Naši právníci spolupracují s odborníky z jiných oborů

Pokud si to případ žádá, poskytujeme právní pomoc v kombinaci s poradenstvím v dalších oborech, např. daně, účetnictví, ekonomika, rozhodčí řízení apod. Máme vlastní profesionální účetní společnost, v oborech znalectví (poskytování znaleckých posudků z různých oborů) využíváme širokou síť spolupracujících kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru. 

 

Naši právníci jsou členy prestižních právnických společností a komor

Naši právníci jsou členy prestižních organizací jako World Jurist Association, International Bar Association, Union Internationale des Avocats nebo České advokátní komory. Vedle toho jsou někteří z nich členy prestižní instituce v oblasti rozhodčího řízení, kterou je světově uznávaný mezinárodní rozhodčí soud v Londýně, známý pod označením LCIA (London Court of International Arbitration). Naši advokáti působí také jako aktivní rozhodci v rámci Rozhodčí komise při Smíšené obchodní komoře České republiky a Slovenské republiky. 

 

Naši právníci působí jako lektoři a publikují odborné články

Doplňujeme své zkušenosti z aplikační praxe lektorskou činností a publikační činností odborných příspěvků, které publikujeme v tištěných nebo elektronických médiích (www.epravo.cz, www.elaw.cz a další). Naše články si můžete pročíst zde. Naši právníci Členové naši advokátní kanceláře působí jako aktivně ve správní radě Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. ,kde též vyučují v rámci profesních vzdělávacích programů MBA, LL.M. a dalších, a dále vyučují též na European Business School SE

 Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Veronika Kubičková

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Veronika Kubičková

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz