Proč si vybrat právní služby LISSE LEGAL

Vzdělávání

Všichni členové naší advokátní kanceláře se neustále vzdělávají. Advokátní zkoušky, odborné semináře a konference, které navštěvují a kde často sami přednáší, jsou tou nejlepší praxí, s jakou lze poskytovat nejkvalitnější služby. Členové naši advokátní kanceláře působí jako aktivně ve správní radě Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde též vyučují v rámci profesních vzdělávacích programů MBA, LL.M. a dalších.  

 

Flexibilní ceny služeb

Odměny za poskytování našich služeb se odvíjí vždy od povahy Vašeho případu a mohou být vypočteny různými způsoby. Neúčtujeme jen dle advokátního tarifu či po jednotlivých hodinách. Při komunikace s klientem týkající se naší odměny za poskytnutí právní služby vždy upřednostňujeme dohodu s důrazem na specifika poskytované právní služby tak, aby spokojenost byla v první řadě na straně klienta, při zachování spokojenosti a ohodnocením na naší straně podle principu „u vědomí vzájemné výhodnosti“.   

 

Moderní správa sporů

Pro naši práci využíváme systém CODEXIS, který garantuje našim advokátům aktuální znění zákonů, vyhlášek, a jiných právních předpisů, potřebnou právní literaturu a judikaturu. Díky tomu jsme schopni velmi rychle sehnat všechny klíčové informace pro řešení Vašeho případu. Ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. využíváme rozsáhlou právní knihovnu, která obsahuje přes 350 právních titulů, zejména komentářů nejdůležitějších zákonů, učebnic a také několik titulů nejdůležitější časopisecké literatury. 

 

Důstojné sídlo v Praze

Naše kanceláře se nachází na Praze 7, v dobře situované lokalitě blízko metra Nádraží Holešovice a vlakového nádraží Holešovice, s výbornou dopravní dostupností a možností parkování přímo před budovou, kde sídlíme. Jednací místnosti LISSE  LEGAL  lze po dohodě využít i jako reprezentativní místo pro jednání s Vašimi obchodními partnery.

 

Spolupracujeme s odborníky z jiných oborů

Pokud si to případ žádá, poskytujeme právní pomoc v kombinaci s poradenstvím v dalších oborech, např. daně, účetnictví, ekonomika, rozhodčí řízení apod. Máme vlastní profesionální účetní společnost, v oborech znalectví (poskytování znaleckých posudků z různých oborů) využíváme širokou síť spolupracujících kolegů, podobně je tomu v případě znaleckých a tlumočnických firem, nebo překladatelských agentur. 

 

Členství v prestižních asociacích

Advokáti naší kanceláře jsou členy prestižních organizací jako World Jurist Association, International Bar Association, Union Internationale des Avocats nebo České advokátní komory. Vedle toho jsou někteří z nich členy prestižní instituce v oblasti rozhodčího řízení, kterou je světově uznávaný mezinárodní rozhodčí soud v Londýně, známý pod označením LCIA (London Court of International Arbitration). Naši advokáti působí také jako aktivní rozhodci, a to buď samostatně, nebo v rámci Rozhodčího soud při IAL SE.

 

Pedagogická činnost

Doplňujeme své zkušenosti z aplikační praxe pedagogickou činností na českých vysokých školách, a publikační činností odborných příspěvků, které publikujeme v tištěných nebo elektronických médiích (www.epravo.cz, www.elaw.cz a další). Členové naši advokátní kanceláře působí jako aktivně ve správní radě Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. ,kde též vyučují v rámci profesních vzdělávacích programů MBA, LL.M. a dalších.  Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Barbora Ptáčková, DiS.

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz