Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Členové advokátní kanceláře LISSE LEGAL působí jako pedagogové na instituci Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. někteří i jako garanti vybraných studijních programů. Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnuje se publikační i vydavatelské činnosti a poskytuje kvalitní manažerské vzdělávání v podobě profesních programů MBADBALLMMPABBA a MSc. Obsah výuky jednotlivých programů vychází z nejnovějších andragogických poznatků v oblasti vzdělávání dospělých a je plně přizpůsoben pro časově velmi zaneprázdněné účastníky.

Studium nabízí Ústav práva a právní vědy®, o.p.s.  již od roku 2005 a od té doby prošlo jeho studii přes 1200 manažerů na vrcholové úrovni. Absolventi školy nacházejí uplatnění v prestižních tuzemských firmách typu ČEZ, ČSOB, Česká spořitelna, Oracle, apod. V současné době na Ústavu působí více než 50 špičkových lektorů ze státní i soukromé sféry.

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná u International Education Society, London (IES). Díky tomu získají studenti po zdárném absolvování profesního vzdělávacího programu vedle diplomu a příslušného profesního titulu (MBA, LL.M. apod.) zdarma rovněž mezinárodní certifikát IES (International Educatuíon Society). Dále jsme akreditováni u International Association for Distance Learning (IADL), jedné z nejvýznamnějších společností v oblasti distančního vzdělávání a jeho kvality. V tuzemsku je naše vzdělávací instituce akreditována vnitra České republiky, pro program pro ředitele škol a školských zařízení je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a je držitelem švýcarského certifikátu kvality v oblasti kvality vzdělávání SGS (ISO 9001) a českého certifikačního ocenění Kvalitní firma. Více informací o instituci najdete na ustavprava.cz

Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Ing. Barbora Gladišová

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz