My a média

Vyjádření ke kauze protonového centra

V Praze na Bulovce od prosince 2012 otevřeno nové Protonové centrum. Moderní zařízení na léčbu rakoviny má ale zatím jen dva pacienty. Zvýšení počtu pacientů je v nedohlednu. Tato klinika za více než čtyři miliardy totiž neuzavřela smlouvu se zdravotními pojišťovnami včetně VZP. A ta se do uzavření smlouvy nehrne. Nucený správce VZP totiž v minulosti zavázal pojišťovnu za zvláštních okolností a bez vědomí správní rady k obrovských výdajů.

Odborný komentář JUDr. Luďka Lisse z pořadu Reportéři si spustíte kliknutím na obrázek. Začíná v 18:47 minutě.

 

 

Další komentář ke kauze IZIP

Redaktoři České televize zjistili zajímavé skutečnosti ohledně hospodaření VZP a předali je k odbornému výkladu našemu advokátovi JUDr. Luďkovi Lisse. Ten dostal od redaktorů České televize k odbornému posudku kupní smlouvu a zjistil, že i přestože by VZP získala majoritní podíl v IZIPu, nebude stejně moci projekt bez hrozby arbitráže zastavit. Informace byly prezentované v neděli 20.11. 2011 v Událostech na programu ČT1.

Reportáž z pořadu Události s odborným komentářem JUDr. Luďka Lisse si spustíte kliknutím na obrázek.

 

 

Náš odborný komentář ke kauze IZIP

Pan JUDr. Luděk Lisse byl požádán redaktory České televize o odborné
vyjádření k aktuální kauze elektronické zdravotní knížky IZIP. Tento projekt a VZP byl  podroben nezávislému auditu kvůli ověření vzájemných vztahů. Nad elektronickou knížkou se totiž vznáší riziko mezinárodní arbitráže...

Reportáž s odborným komentářem našeho JUDr. Luďka Lisseho si spustíte kliknutím na obrázek. Rozhovor je obsažen zhruba v sedmé minutě pořadu Reportéři ČT.

 

 Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Barbora Ptáčková, DiS.

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz