Ceník

Advokátní kancelář poskytuje klientům právní služby zejména na základě hodinové sazby. V této odměně je již zahrnuta i související práce administrativního personálu advokátní kanceláře.

Kromě hodinových sazeb odměn lze mezi advokátní kanceláří a klientem sjednat též paušální odměnu za právní služby, které mají být poskytnuty v dané věci. Výše takovéto paušální odměny se pak odvíjí zejména od náročnosti, složitosti a hodnoty daného případu.

Výše odměny se stanoví podle časové náročnosti poskytování právní služby. Obvyklá hodinová sazba ve standardních případech činí 2.500,- Kč.

 

Odměnu advokátní kanceláře je možné stanovit rovněž na základě právního předpisu (mimosmluvní/tarifní) odměna, kterým je vyhláška č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). K odměně za právní služby stanovené některým z výše uvedených způsobů je vždy připočítána částka DPH dle aktuální sazby.Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Veronika Kubičková

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Veronika Kubičková

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz