Běžné smlouvy

Službu pro Vás připravujeme, brzy bude k dispozici

Cena za stažení jedné smlouvy činí 99,- Kč včetně DPH

Platba se provádí přes Vašeho mobilního operátora a je stržena z kreditu či paušálu. Poté bude vygenerován kód potřebný ke stažení smlouvy, který obdržíte na Vámi zadané telefonní číslo.

Jak na to:

  1. Poté co dohledáte smlouvu, kterou si budete chtít stáhnout, kliknete u Vámi zvolené smlouvy na odkaz „Ke stažení zde
  2. Zobrazí se formulář, kde je potřeba vyplnit Váš e-mail a zaškrtnout kolonku se souhlasem se smluvními podmínkami
  3. Poté se Vám zobrazí výzva s údaji o zaslání SMS na číslo 9002099 a zadání tvaru SMSSTAHUJ“ pro získání potřebného kódu ke stažení smlouvy (nemusíte se ničeho obávat, v uvedením formuláři je cesta detailně popsána)
  4. Po odeslání SMS obdržíte na svůj mobilní telefon kód, který v tabulce doplníte do kolonky „KÓD Z SMS“ a kliknete na tlačítko „STÁHNOUT
  5. Smlouva se Vám automaticky stáhne buď do dolní části prohlížeče na lištu nebo do složky „stažené soubory“ (pokud není uživatelem nastaveno úložiště v počítači jinak). Smlouvy se stahují stejným principem jako jakékoliv jiné soubory stahované z internetu. V systému Windows je výchozí složka pro stahování nazvána „stažené soubory“, případně se soubory stahují tak, jak máte nastaveno v prohlížeči, nebo se prohlížeč na cestu k uložení souboru dotazuje. Pokud se Vám soubory nestahují, ověřte prosím aktuálnost Vašich nastavení stahování v prohlížečích, které používáte, případně ověřte, že Vám stahování souborů neblokuje Váš firewall, případně antivirový program.

Pokud jste odeslali SMS ve tvaru „STAHUJ“ a obratem obdrželi kód, který jste zadali do příslušného okénka, a přesto se Vám smlouva nestáhla, napište na  e-mail advokat@lisse.cz a uveďte Vaše telefonní číslo, ze kterého byla SMS odeslána a kód, který jste obdržel/a v SMS. Smlouva Vám bude následně zaslána na Váš e-mail.

Pokud budete mít ke smlouvě jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e– mail advokat@lisse.cz.Advokátní kancelář LISSE LEGAL poskytuje komplexní právní služby zejména v oblastech:

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Veronika Kubičková

mob.: +420 777 705 807
email: advokat@lisse.cz

Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Bc. Veronika Kubičková

mob.: 777 705 807
advokat@lisse.cz